Įsibėgėja naujas Comenius projektas

 

 Mokyklos direktoriaus P.Veterio ir anglų kalbos mokytojos V.Varžukaitės iniciatyva Stakliškių vidurinėje mokykloje startavo tarptautinis Comenius projektas „Anglų kalba ir aplinkosauga Europoje“. Atvyko delegacijos iš šešių šalių: Rumunijos, Napoca miesto Cluj Colegiul  "Ana Aslan" Tehnic mokyklos, Turkijos, Okulu miesto 25 Subat Ilkogretim Okulu mokyklos, Lenkijos, Skawinie miesto, Szkola Podstawowa Nr 1 im. Mikolaja Kopernika w Skawinie mokyklos,  Ispanijos, Sevilijos miesto, Colegio Salesiano Santísimo Sacramento mokyklos, Latvijos, Jurmalos miesto. Jaunmarupes sakumskola mokyklos ir Vengrijos, Budapešto miesto Zipernowsky Károly Általános Iskola mokyklos.

Svečių priėmimo darbotvarkė buvo labai intensyvi: ekskursija į Rumšiškių muziejų ir Kauną, konferencija  Karališkoje rezidencijoje, ekskursija į Merkinę ir Birštoną, susitikimas Savivaldybėje, diena mokykloje, ekskursija Stakliškėse, ekskursija į Šiaulius,  Kryžių kalną ir Biržus, ekskursija Trakai - Vilnius.

Projekto dalyviai atsivežė namų užduotis su vaikų darbais, vaizduojančiais projekto pavadinimo simbolį "3E". Darbai buvo eksponuojami mokyklos parodų galerijoje ir iš jų buvo atrinkti geriausieji. Po to išrinktas projekto simbolis.

Mokiniai parodė svečiams šaunų koncertą ir pasaką "Jaučio trobelė" anglų kalba.

Vakarop svečiai susitiko su mokyklos bendruomene liaudiškoje vakaronėje, kurioje pristatė savo šalies valgius, klausėsi Stakliškių laisvalaikio centro kapelos ir šoko lietuviškus šokius.

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

 

V. Varžukaitė

Anglų k. mokytoja

2010-10-22

 

<< į pradžią  < į naujienas  < į Comenius