Kalėdų belaukiant

 

Pats nuostabiausias laikotarpis metuose – švenčių laukimo metas. Ypatingas jis buvo Stakliškių vidurinės mokyklos pradinių klasių mokiniams.

                      Šventinę nuotaiką mokiniai pajuto gamindami žaislus, puošdami klases, kurdami stilizuotas kalėdines eglutes. Savo darbeliais papuošė palanges. Darbeliai džiugina ne tik mokinius, bet ir kiekvieną praeivį.

                      Ketvirtadienį mokykloje vyko mokytojos Onos Kamblevičienės parengtas kalėdinis koncertas. Išgirdome daug gražių posmų, linkėjimų, puikių šio laikotarpio dainų.

                      Penktadienio rytą kartu su tėveliais visi dalyvavo Kalėdinės eglutės įžiebimo šventėje mokyklos kieme. Visus pirmą kartą šias metais aplankė  Kalėdų senelis. Po to mokiniai skubėjo į klases ruoštis kalėdiniams pasirodymams. Pilnutėlėje Aktų salėje mokinių jau laukė draugai, tėvai, mokytojai, mokyklos direktorius, pavaduotoja ugdymui. Laukimą paįvairino išdykėlė Pepė. Netrukus atkeliavo ir Kalėdų senelis. Jis stebėjo mokinių paruoštas programėles. Šiais metais pasirodymų tema buvo šokis pagal pasirinktą dainelę. Pirmosios klasės mokiniai šoko nuotaikingą varliukų šokį, antrokai – dviejų gaidelių šokį, o trečiokai visus pakvietė į  žvėrelių gegužinę,  ketvirtokai supažindino su indėnų ir kaubojų šokiais. Mokiniams padėjo ruoštis mokytojos Sonata Labutienė, Rasa Noreikienė, Marija Nakraševičienė, Dalė Stankevičienė. Puikūs pasirodymai visus suaktyvino, pakėlė nuotaiką. Seneliu mokė vaikus sukti ratelius, Pepė - žaisti žaidimus, mokiniai atliko užduotis.  Mokyklos direktorius Povilas Veteris padėkojo mokiniams už aktyvumą, kruopštumą ir įteikė padėkos raštus už dalyvavimą konkursuose, saldžiuosius prizus - tortus už pasirodymus ir palinkėjo mokiniams gerų, prasmingų artėjančių švenčių. Dovanėlių mokiniai gavo ir iš Kalėdų senelio, klasėse – iš mokytojų. Ilgai netilo šurmulys, mokinių juokas ir dainos. Išsiskyrėme su gera nuotaika.

                      Šeštadienį aktyviausiems ir gerai besimokantiems mokiniams mokyklos administracija padovanojo išvyką į muzikinę pasaką „Riešutėliai pelenei“ Kauno sporto halėje.

                      Pirmadienį pirmosios ir antrosios klasės mokiniai vyko į ekskursiją. Vilniuje jie aplankė planetariumą, žaidė Akropolio žaidimų kambaryje, grožėjosi kalėdine eglute Katedros aikštėje.

 

Mes – planetariume

 

Su pakilia nuotaika išsiskyrėme laukti didžiausio stebuklo – Kūdikėlio gimimo, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

 

Rasa Noreikienė,

Stakliškių vidurinės mokyklos

pradinių klasių mokytoja metodininkė

2009-12-18

 

<< į pradžią  < į naujienas