Stakliškių vidurinė mokykla naujame projekte

 

Stakliškių vidurinės mokyklos mokytojai nuolat domisi galimybe dalyvauti tarptautiniuose projektuose. Sėkmingai įvykdžius pirmųjų dviejų Comenius projektų programas, norima ir toliau plėtoti šią veiklą. Mokyklos direktoriaus P.Veterio ir anglų kalbos mokytojos V.Varžukaitės iniciatyva ruošiamasi dalyvauti tarptautiniame Comenius projekte „Anglų kalba ir aplinkosauga Europoje“. Jame dalyvaus septynios šalys. Viena iš būsimųjų partnerių - Vengrijos Budapešto pradinė mokykla, kurioje   mokosi 350 mokinių nuo pirmos iki aštuntos klasės. Šios mokyklos mokiniai ypač garsėja anglų kalbos pasiekimais.

 Į mūsų mokyklą atvyko dvi anglų kalbos mokytojos - Nora Horvath-Bors ir Mariann Herth, dirbančios su pradinių klasių mokiniais. Jų vizito tikslas susitikti su Stakliškių vidurinės mokyklos mokytojais ir mokiniais, papasakoti apie savo mokyklą, miestą,  šalį,  aptarti projekto detales, suderinti projekto veiksmų planą, numatyti ir aptarti  baigiamuosius projekto rengimo darbus.

 

Mokyklos direktorius P.Veteris, mokytojos V.Varžukaitė

ir G.Juodsnukytė, bei mokytojos iš Vengrijos

Nora Horvath-Bors ir Mariann Herth

 

Mokytoja V.Varžukaitė mokytojoms iš Vengrijos papasakojo apie Stakliškių vidurinės mokyklos mokinių pasiekimus, vedė atvirą anglų kalbos pamoką trečioje klasėje. Ikimokykliniame skyriuje viešnias sužavėjo mažiausieji, kurie  deklamavo, šoko ir dainavo. Mokyklos direktorius P.Veteris pristatė mokykloje veikiančias parodas. Mokiniai surengė nuotaikingą koncertą.

 

 

 

 

 

Koncerto akimirkos

 

Kitomis dienomis viešnios pabuvojo Šiauliuose, Kaune, Trakuose, Vilniuje. Jos aplankė muziejų Varniuose, Trakų pilį ir televizijos bokštą Vilniuje. Stakliškėse apsilankė šv. Trejybės bažnyčioje, kepė šakotį Kazlauskų individualioje įmonėje, domėjosi nacionalinių gėrimų gamyba UAB ,,Lietuviškas midus“.  Birštone aplankė įžymias miesto vietas.

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokytojų iniciatyva ruošiant naujus projektus  ir tikimės, kad  šis Comenius projektas bus įgyvendintas.

 

D.Stankevičienė

R.Noreikienė

Pradinio ugdymo

mokytojos

2010-02-05

 

<< į pradžią  < į naujienas  < į Comenius