Naujienos

 
  2012-2013 m. m. archyvas   2013-2014 m. m. archyvas  2014-2015 m. m. archyvas

2015-2016 m. m. archyvas   2016-2017 m. m. archyvas  Videokanalas >>

 
 

2017-2018 m. m.

 
 

2017-09-16 Rugsėjo 16 – osios rytas išaušo saulėtas – rodos, pats poetas Justinas Marcinkevičius iš dangaus pasiuntė tokį orą, kad visi rinktųsi į jo poezijos skaitymus „Neliks duonos su druska – liks Tėvynė“, tokia buvo renginio tema. Apsilankyti poeto tėviškėje turėjome galimybę ir mes – esamos ir buvusios Stakliškių gimnazijos abiturientės. Daug literatūros mylėtojų deklamavo Justino Marcinkevičiaus eiles, tarp jų – ir buvusios mūsų mokyklos mokinės Sandra ir Justina. Mergaitės buvo pagirtos ir apdovanotos už puikų skaitymą. Susirinkusiuosius džiugino Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių choras. Finalinė daina „Tai gražiai gražiai“ sujungė visą publiką. Susikibę už rankų visi dainavo kartu su choristais. Tai ir vainikavo šią gražią šventę. Paskutinis akcentas – poeto dramos „Mindaugas“ ištraukos inscenizacija. Vaidino mėgėjų teatro „Veidrodis“ aktoriai.

 

IVg klasės mokinė ViktorijaFoto>>

 
 

2017-09-01 Rugsėjo 1-ąją dieną  pirmojo aukšto galerijoje buvo atidaryta mūsų mokyklos  IVG klasės mokinio Giedriaus Katkausko personalinė darbų paroda.

Manau, kad Giedriaus gabumai piešimui atsiskleidė dar vaikystėje. Ir kažkodėl jis mėgo piešti ne pieštukais, kreidelėmis ar flomasteriais, o tušinuku. Turiu surinkusi didelį pluoštą jo „leistų“ komiksų žurnaliukų. Atrodė, jog vėliau pomėgis piešimui dingo, bet, pasirodo, viskas vyko slaptai. Todėl mums buvo labai didelis netikėtumas, kai Giedrius parodė savo kūrinius. Dabar suprantu, kad iki šiandienos darbų buvo ilgas kelias užrašų knygelėje, sąsiuvinių paraštėse ir viršeliuose. Tačiau tada, kai pamačiau jo pirmąjį grafikos piešinį, pritrūkau žodžių. Tik žiūrėjau į savo vaiką ir galvojau, kad pamačiau meniškąją, užslėptąją jo asmenybės dalį. Tarsi žvelgčiau į kitą Mėnulio pusę...

    Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Giedrius atrado savo talentą, kad jį skatina, palaiko ir ugdo nuostabi mokytoja Lina. Ir, žinoma, dėkui tam supratingam draugui, ištraukusiam Giedriaus gabumus į viešumą.

 

Mama Sigutė.  Foto>>

 
 

2017-09-01 Rugsėjo 1-sios šventės akimirkos.

 

Gimnazijos informacija.  Foto>>