Naujienos

 
  2012-2013 m. m.   2013-2014 m. m.  2014-2015 m. m.

2015-2016 m. m.   2016-2017 m. m.   2017-2018 m. m.    Videokanalas >>

 
 

2018-2019 m. m.

 
 

2018-09-17 Rudenėliui pasibeldus į mūsų kiemus, mes, Stakliškių gimnazijos skautai, kartu su  vadove Sese Marija išžygiavome prisidėti prie „Misija Sibiras” bendruomenės, kuri atliko misiją „Sutvarkykime Stakliškių žydų kapines kartu “.

   Prieš pradedant darbus Izraelio Ambasadorius Amir Maimon visiems papasakojo apie žydų gyvenimą. Kiekviena išgirsta istorija yra svarbi ir priverčianti susimąstyti, nes žydų istorija užima svarbią vietą mūsų Lietuvos istorijoje.

   Kartu su „Izraelis Lietuvoje”, „Misija Sibiras” dalyviais, Stakliškių bendruomene, skautų tėveliais ir visais visais   norinčias prisidėti prie istorijos išsaugojimo Lietuvoje, pasidarbavome ir sutvarkėme žydų kapines. Atrodo, atlikome nedidelį darbą, bet nedidelis darbas nuveiktas šiandien gali daug daugiau nei manome. Tos  kelios valandos, skirtos istorijos išsaugojimui, iš tikrųjų mus gali išmokyti daugiau nei vadovėlis.

   Nuoširdžiai pasišnekučiavę, pažadėjome dar ne kartą sugrįžti į kapines ir palaikyti tvarką jose.

 

Sesė Jovita. Foto>>

 
 

2018-09-08 2018 m. rugsėjo 8 d. Stakliškių gimnazijos mokiniai Erikas Kasparas Balsevičius, Šarūnė Bendaravičiūtė ir Darius Karpičius su lietuvių kalbos mokytoja G. Jasinskaite-Gurskiene dalyvavo Just. Marcinkevičiaus kūrybos skaitymuose Važatkiemyje, prie paminklinio akmens, įamžinančio šviesų poeto atminimą ir jo tėviškę.      Šių metų poeto Justino Marcinkevičiaus kūrybos skaitymai, organizuojami Prienų krašto muziejaus ir partnerių, buvo skirti Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Renginio dalyviai buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkomis už dalyvavimą poeto Justino Marcinkevičiaus kūrybos skaitymuose „Ant Lietuvos mano širdis patekėjo“ ir jo kūrybinio palikimo puoselėjimą.

 

 Lietuvių kalbos mokytoja G. Jasinskaitė-Gurskienė. Foto>>

   
 
 

2018-09-03 Ruduo keičia vasarą, Nors saulės spinduliai dar taip kaitina žemę, ruduo keičia vasarą ... Žiūrėk, dar tik vakar, regis, girdėjosi vaikų alasas prie ežero ar upės, o šiandien...

       Laikas bėga... Rugsėjis...

     Rugsėjo 3 dieną Stakliškių gimnazijos mokiniai  vėl susirinko  į mokslo ir žinių šalį – mokyklą. Į šalį, kuri dar gerokai iki rugsėjo atgavo vaikiškų balsų skambesį, juk  nuo pat rugpjūčio mėnesio pabaigos ir netgi ankstyvą rugsėjo 3 dienos (pirmadienio) rytą plušėjome mes, IIIg klasės mokiniai. Mūsų tikslas buvo šį šimtmečio rugsėjį padaryti ypatingą. Vos pabaigę visus pasiruošimo darbus, kartu su visa mokyklos bendruomene, išskubėjome į Švenčiausios Trejybės bažnyčią ir dalyvavome šventose mišiose.

        Po mišių, rimti, susikaupę bei pasiruošę naujiems iššūkiams, grįžome į  mokyklos stadioną, kur tęsėme šventę. Šventinę nuotaiką sukūrė IIIg klasės mergaičių šokis, kuris  tarsi  šaukte šaukė: „Šimtmečio rugsėjis!“. Visus su naujų mokslo metų pradžia sveikino gimnazijos direktorius Vygantas Kornejevas, laikinai einanti Stakliškių seniūnės pareigas Nijolė Ivanovienė, seimo narys Vytautas Kamblevičius bei Prienų rajono Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Zujienė. Sveikinimo žodį tarė ir mūsų mažiausieji, pirmokėliai, kuriems  šis šimtmečio rugsėjis kitoks: pirmą kartą žaisliukai liko namuose, jų rankose gėlės, skirtos pirmajai mokytojai, ir  knygos. Pirmokėlius padrąsinti ir simbolines dovanas įteikti panoro dvyliktokai, kurie, atrodo, dar taip neseniai patys,  pasimetę ir nedrąsūs, stovėjo šių pirmokėlių vietoje. Dvyliktokai  sveikino ne tik pirmaklasius, bet ir bendraklasę: rugsėjo 3 dieną  Diana Norvilaitė pristatė savo autorinių darbų parodą.

    Na, o šventės pabaigoje šeimininkai, vienuoliktokai, uždavė paskutinį, svarbiausią klausimą: „Ei, kaip gyveni?“.  Atsakymo ieškoti jie  visus pakvietė į pirmąją pamoką.

 

IIIg klasės mokinė Rūta Vasiliauskaitė. Foto>>