Sveikiname!

   
 

2016-2017 m. m.

Kimbirauskaitę Liną, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), respublikiniame konkurse „Kuriu ateities Europą“, užėmusią III vietą.

Ivanovaitę Violetą, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), respublikiniame konkurse „Kuriu ateities Europą“, užėmusią II vietą.

Parajackaitę Eglę, 6 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), respublikiniame konkurse „Kuriu ateities Europą“, užėmusią II vietą.

Kralikauskaitę Miglę, 3 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), raiškiojo skaitymo konkurse „Tau, Lietuva“, užėmusią II vietą.

Dubovikaitę Gabrielę, 4 klasės mokinę (mokytoja Sonata Labutienė), pradinių klasių matematikos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Bisikirską Liną, IV g klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusį III vietą.

Švelpaitę Viktoriją, III g klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Vasiliauskaitę Rūtą, I g klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusią III vietą.

Bankovskaitę Godą, 8 klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusią III vietą.

Andriulevičių Roką, I g klasės mokinį (mokytojas Gintautas Semeška), rajoninėje istorijos olimpiadoje, užėmusį II vietą.

Švelpaitę Viktoriją, III g klasės mokinį (mokytojas Gintautas Semeška), rajoninėje istorijos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Cvilikaitę Sandrą, IV g klasės mokinę (mokytojas Gintautas Semeška), rajoninėje istorijos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Kimbirauskaitę Liną, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje dailės olimpiadoje, užėmusią III vietą.

Ivanovaitę Violetą, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje dailės olimpiadoje, užėmusią III vietą.

Bankovskaitę Godą, 8 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje technologijų olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Dubovikaitę Gabrielę, 4 klasės mokinę (mokytoja Sonata Labutienė), pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurse ,,MOČIUTĖS SKRYNIĄ PRAVĖRUS. PAUKŠČIAI”, užėmusią I vietą.

Jaskutėlį Tadą, 4 klasės mokinį (mokytoja Sonata Labutienė), pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurse ,,MOČIUTĖS SKRYNIĄ PRAVĖRUS. PAUKŠČIAI”, užėmusį I vietą.

Diškevičių Tautvydą, 4 klasės mokinį (mokytoja Sonata Labutienė), pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurse ,,MOČIUTĖS SKRYNIĄ PRAVĖRUS. PAUKŠČIAI”, užėmusį III vietą.

Kralikauskaitę Miglę, 3 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), popieriaus karpinių konkurse ,,MOČIUTĖS SKRYNIĄ PRAVĖRUS. PAUKŠČIAI”, užėmusią III vietą.

Ivanovaitę Violetą, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), meninių darbų konkurse „Žemei reikia draugų.  Antrasis popieriaus gyvenimas“, užėmusią II vietą.

Bankovskaitę Godą, 8 klasės mokinę (mokytoja Eglė Liškevičienė), mažojoje 6-8 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje, užėmusią I vietą.

Parajackaitę Eglę, 6 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio piešinių konkurse „Kas yra pilietiškumas“, tapusią laureate.

Kimbirauskaitę Liną, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio piešinių konkurse „Kas yra pilietiškumas“, tapusią laureate.

Katkauską Giedrių, III g klasės mokinį (mokytoja Lina Andriukevičienė), Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio piešinių konkurse „Kas yra pilietiškumas“, tapusį laureatu.

Kimbirauskaitę Liną, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), piešinių konkurse „Arčiau žvaigždžių“, tapusią laureate.

Parajackaitę Eglę, 6 g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), piešinių konkurse „Arčiau žvaigždžių“, tapusią laureate.

Tocionytę Viktoriją, 6 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), piešinių konkurse „Arčiau žvaigždžių“, tapusią laureate.

Augūnaitę Rūtą, I g klasės mokinę (mokytoja Egidija Valkauskienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią I vietą.

Vasiliauskaitę Rūtą, I g klasės mokinę (mokytoja Egidija Valkauskienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Tocionytę Gabrielę, I g klasės mokinę (mokytoja Egidija Valkauskienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Šermukšnytę Agnę, II g klasės mokinę (mokytoja Egidija Valkauskienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią I vietą.

Šalomskaitę Aistę, II g klasės mokinę (mokytoja Egidija Valkauskienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią III vietą.

Jurkonytę Liną, III g klasės mokinę (mokytoja Dalia Bartkienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią III vietą.

 Cvilikaitę Sandrą, IV g klasės mokinę (mokytoja Dalia Bartkienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Baguševičiūtę Justiną, IV g klasės mokinę (mokytoja Dalia Bartkienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią III vietą.

Jurkonytę Liną, III g klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė),  rajoninėje technologijų kūrybinių darbų konkurse „Mano rankinė gražiausia“, užėmusią II vietą.

Parajackaitę Eglę, 6 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė),  rajoninėje technologijų kūrybinių darbų konkurse „Mano rankinė gražiausia“, užėmusią II vietą.

Šermukšnytę Agnę, II g klasės mokinę (mokytoja Zita Reipienė), rajoninėje 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Urbaitę Vaidą, IV  g klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė),  rajoninėje 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje, užėmusią I vietą.

Cvilikaitę Sandrą, IV  g klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė),  rajoninėje 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Šermukšnytę Agnę, II g klasės mokinę (mokytoja Zita Litvinskienė), rajoninėje 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje, užėmusią II vietą.

Jazdauskytę Eglę, 8 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame piešinių konkurse “Istorinė atmintis. Ką sako mūsų piliakalniai“, tapusią laureate.

 

  Stakliškių gimnazijos futbolo komandą (Daivaras Berškys, Osvaldas Diškevičius, Giedrius Paulauskas, Kajus Grinkevičius, Meidūnas Stankevičius, Faustas Stankevičius, Lukas Budrikas) Prienuose vykusiose rajono mokinių futbolo varžybose laimėjusią II-ąją vietą. (Mokytojas Marijus Makštutis).
   
  Aureliją Diškevičiūtę, IVG klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ Prienų rajono 12 klasių mokinių tarpe užėmusią I vietą ir patekusią į  konkurso II respublikinį etapą.
  Liną Jurkonytę, IIIG klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ Prienų rajono 11 klasių mokinių tarpe užėmusią II vietą ir patekusią į  konkurso II respublikinį etapą.
  Aistę Šalomskaitę, IIG klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ Prienų rajono 10 klasių mokinių tarpe užėmusią I vietą ir patekusią į  konkurso II respublikinį etapą.
 

 

 

2015-2016 m. m.

   
  Liną Bagdanavičių, IIIG klasės mokinį (mokytoja Ona Andrulevičienė), tapus mokinių kūrybos konkurso "Prienų krašto vyturiai" laureatu.
   
  Berniukų ir mergaičių tinklinio komandas (mokytoja Laura Makštutienė), rajoninėse tinklinio varžybose, užėmusias II ir III vietas.
   
  Dianą Norvilaitę, IG klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), rajoniniame ekonomikos ir verslumo konkurse, užėmusią III vietą.
   
  3-4 klasių komandą: D. Bieliauskas, T. Diškevičius, G. Dubikovaitė, L. Knyva, A. Sebeikaitė, Š. Bendaravičiūtė, M. Kosčicaitė, T. Talačka, G. Našlėnaitė,  L. Budrikas (mokytojos Sonata Labutienė ir Rasa Noreikienė), rajoninėse pradinių klasių mokinių sporto varžybose „Greiti ir vikrūs“, užėmusią III vietą.
   
  Viktoriją Švelpaitę, IIG klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Mano augintinio būstas" 9-12 klasių grupėje, užėmusią I vietą.
  Tadą Mandryką, 6 klasės mokinį (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Mano augintinio būstas" 5-8 klasių grupėje, užėmusį I vietą.
   
  Aistę Šalomskaitę, IG klasės mokinę (mokytoja Loleta Aliukevičienė), istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmusią I vietą.
  Dianą Norvilaitę, IG klasės mokinę (mokytoja Loleta Aliukevičienė), istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmusią III vietą.
   
  Dianą Norvilaitę, IG klasės mokinę (mokytoja Zita Litvinskienė), matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmusią I vietą.
  Liną Bisikirską, IIIG klasės mokinį (mokytoja Zita Litvinskienė), matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmusį I vietą.
  Agnę Šermukšnytę, IG klasės mokinę (mokytoja Zita Litvinskienė), matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmusią III vietą.
   
  Liną Bisikirską, IIIG klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados  rajoniniame etape užėmusį II vietą.
  Viktoriją Švelpaitę, IIG klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados  rajoniniame etape užėmusią II vietą.
  Aistę Šalomskaitę, IG klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados  rajoniniame etape užėmusią III vietą.
   
  Liną Kimbirauskaitę, IIG klasės mokinę (mokytoja Jolanta Ručienė), anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmusią III vietą.
   
  Aistę Šalomskaitę, IG klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ rajono 9 klasių mokinių tarpe užėmusią II vietą ir sudalyvavusią  konkurso II ture Alytuje.
   
  Joaną Ditkevičiūtę, 8 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame meninio skaitymo konkurse užėmusią III vietą.
   
  Agnę Šermukšnytę, IG klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), chemijos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią I vietą.
   
  Liną Jurkonytę, IIG klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią III vietą.
  Vaidą Urbaitę, IIIG klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią IV vietą.
  Sandrą Cvilikaitę, IIIG klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią II vietą.
  Deimilę Diškevičiūtę, IVG klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią III vietą.
  Viktoriją Švelpaitę, IIG klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią II vietą.
   
  Viktoriją Švelpaitę, IIG klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados  II ture, užėmusią III vietą.
  Akvilę Seniauskaitę, IG klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados  II ture, užėmusią II vietą.
  Aistę Šalomskaitę, IG klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados  II ture, užėmusią III vietą.
  Agnę Šermukšnytę, IG klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), 49-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados  II ture, užėmusią II vietą.
   
  Eriką Kasparą Lazarevičių, 3 klasės mokinį (mokytoja Sonata Labutienė), rajoniniame pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurso-parodos „Močiutės skrynią pravėrus...“ 3-4 klasių grupėje, užėmusį III vietą.
  Tadą Jaskutėlį, 3 klasės mokinį (mokytoja Sonata Labutienė), rajoniniame pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurso-parodos „Močiutės skrynią pravėrus...“ 3-4 klasių grupėje, užėmusį II vietą.
  Tautvydą Diškevičių, 3 klasės mokinį (mokytoja Sonata Labutienė), rajoniniame pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurso-parodos „Močiutės skrynią pravėrus...“ 3-4 klasių grupėje, užėmusį II vietą.
  Miglę Kralikauskaitę, 2 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoniniame pradinių klasių mokinių popieriaus karpinių konkurso-parodos „Močiutės skrynią pravėrus...“ 1-2 klasių grupėje, užėmusią I vietą.
   
  Emą Smolskaitę, IV klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ respublikos 1-4 klasių mokinių grupėje, patekusią į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą.
   
  Stakliškių gimnazijos mergaičių futbolo komandą, atstovavusią Prienų r. Jonavoje ir laimėjusią salės futbolo varžybose II-ąją vietą.
   
  Dianą Norvilaitę, I G klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), ekonomikos žinių konkurse „Mes galim”, užėmusią III vietą.
   
 
Stakliškių gimnazijos komandą: Justiną Bagušinskaitę, Ugnę Bankovskaitę, Miglę Gusaitę, Vytautę Gusaitę, Miglę Kazlauskaitę, Gabiją Knapkytę, Rimą Sebeikaitę, Akvilę  Seniauskaitę Prienų rajono mokyklų mergaičių futbolo 5X5 varžybose laimėjusias II-ąją vietą.
   
  Dianą Norvilaitę, I G klasės mokinę (mokytoja Ona Kamblevičienė), patriotinės dainos konkurse „Eina garsas”, užėmusią III vietą.
  Edviną Junevičių, III G klasės mokinį (mokytoja Ona Kamblevičienė), patriotinės dainos konkurse „Eina garsas”, užėmusį III vietą.
   
 

2014-2015 m. m.

   
  Viktoriją Švelpaitę, 9 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią II vietą.
  Liną Jurkonytę, 9 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią III vietą.
  Dianą Norvilaitę, 8 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią I vietą.
  Agnę Šermukšnytę, 8 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią III vietą.
  Godą Bankovskaitę, 6 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią I vietą.
  Dominyką Juodį, 6 klasės mokinį (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusį II vietą.
   
  Karoliną Pėstininkaitę, 12 klasės mokinę (mokytojas Gintautas Semeška), istorijos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią II vietą.
  Sandrą Cvilikaitę, 10 klasės mokinę (mokytoja Loleta Aliukevičienė), istorijos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią III vietą.
   
  Violetą Ivanovaitę, 9 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), dailės rajoninėje olimpiadoje, užėmusią III vietą.
   
  Agnę Šermukšnytę, 8 klasės mokinę (mokytoja Zita Litvinskienė), matematikos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią II vietą.
   
  Viktoriją Švelpaitę, 9 klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), fizikos rajoninėje olimpiadoje, užėmusią II vietą.
  Donatą Balsevičių, 11 klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), fizikos rajoninėje olimpiadoje, užėmusį III vietą.
  Simoną Bisikirską, 12 klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), fizikos rajoninėje olimpiadoje, užėmusį III vietą.
   
 
Stakliškių gimnazijos komandą TV projekte „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ tapusią atrankinio etapo nugalėtoja ir patekusią į pusfinalį.
   
  Mokyklos mergaičių futbolo komandą, zoninėse varžybose užėmusią III vietą.
   
  Mantą Viitmaną, 10 klasės mokinį (mokytoja Živilė Biekšienė), anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje, užėmusį III vietą.
   
  Liną Bisikirską, geriausiai atlikusį 2014 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš Prienų r. Stakliškių vidurinės mokyklos 10 klasės mokinių.
  Liną Jurkonytę, geriausiai atlikusią 2014 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš Prienų r. Stakliškių vidurinės mokyklos 9 klasės mokinių.
  Agnę Šermukšnytę, geriausiai atlikusią 2014 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš Prienų r. Stakliškių vidurinės mokyklos 8 klasės mokinių.
   
  Dianą Norvilaitę, 8 klasės mokinę (mokytoja Sidona Paltanavičiūtė), rajoniniame kūrybos konkurse "Kuriame pasaką", tapusią laureate.
   
  Vygailę Ašmantaitę, 12 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią I vietą.
  Deividą Kaminską, 12 klasės mokinį, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusį I vietą.
  Karoliną Klimavičiūtę, 12 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią I vietą.
  Karoliną Pėstininkaitę, 12 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią I vietą.
  Rytį Vasiliauską, 12 klasės mokinį, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusį I vietą.
   
  Gabrielę Kamblevičiūtę, 7 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią II vietą.
  Joaną Ditkevičiūtę, 7 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią II vietą.
  Andrių Barysą, 8 klasės mokinį, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusį II vietą.
  Rugilę Tamašiūnaitę, 8 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią II vietą.
  Viktoriją Švelpaitę, 9 klasės mokinę, protų mūšio „Kraštas, kuriame gyvenu” rajoniniame ture, užėmusią II vietą.
   
  Dianą Norvilaitę, 8 klasės mokinę (mokytoja Sidona Paltanavičiūtė) respublikiniame literatūriniame  konkurse  „Į mokslo pasaulį per kūrybą”, gavusią padėką už originalią idėją ir drąsų bandymą išplėsti samprotaujamo rašinio ribas. Kvietimas į baigiamąjį renginį Šiaulių universitete.
   
  Liną Bisikirską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės Rudens kroso varžybose, užėmusį I vietą
  Domininką Radžiukyną,  5 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės Rudens kroso varžybose, užėmusį I vietą
  Dominyką Juodį,  6 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės Rudens kroso varžybose, užėmusį II vietą
  Gitaną Parajackaitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės Rudens kroso varžybose, užėmusią III vietą
  Vytautę Gusaitę,  6 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės Rudens kroso varžybose, užėmusią III vietą
   
 

2013-2014 m. m.

   
 

Gytį Raškevičių, 12 klasės mokinį (mokytoja Edita Valatkienė), Lietuvos mokinių meninio regioninio skaitymo konkurse, užėmusį III vietą

   
  Vaidą Šermukšnytę,  4 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), Prienų r. mokyklų pradinių klasių kūrybos konkurse "Pirmieji daigeliai", tapusią laureate
   
  Karoliną Mykolaitytę,  4 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Augustę Bisikirskaitę,  4 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Vaidą Šermukšnytę,  4 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
   
  Aistę Šalomskaitę, 7 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Agnę Šermukšnytę, 7 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Ievą Katkauskaitę, 6 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Žydrūnę Siurbytę, 6 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Austėją Sebeikaitę, 6 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
  Giedrę Morkūnaitę, 12 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), rajoniniame Patriotinio eilėraščio konkurse "Čia Lietuva", tapusią laureate
   
  Deivydą Kaminską,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI, iškovojusį  III vietą
  Dominyką Marčiulaitį,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI, iškovojusį  III vietą
  Donatą Preibį,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI, iškovojusį  III vietą
  Artūrą Kaminską,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI, iškovojusį  III vietą
  Aleksą Kazlauską,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI, iškovojusį  III vietą
  Aurelijų Tamašiūną,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI, iškovojusį  III vietą
   
  Vygailę Ašmantaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
  Ingą Pauliukonytę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
  Karoliną Pėstininkaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
  Karoliną Klimavičiūtę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
  Audronę Žilionytę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
  Justiną Vindziulytę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
  Rustę Švedaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų r. savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" jaunių mergaičių krepšinio pirmenybėse, užėmusią II vietą
   
  Gintarę Našlėnaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų r. mokinių atviruko konkurse, skirtame Vasario 16-jai "Pasveikinkit vieni kitus", užėmusią III vietą
   
  Arnoldą Labutį,  8 klasės mokinį (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Talismanas", užėmusį III vietą
  Eiridą Vasiliauską,  8 klasės mokinį (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Talismanas", užėmusį III vietą
   
  Karoliną Klimavičiūtę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje dailės olimpiadoje, užėmusią III vietą
   
  Gintarę Našlėnaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje technologijų olimpiadoje, užėmusią I vietą
  Kristiną Kandrotaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje technologijų olimpiadoje, užėmusią II vietą
  Danguolę Kandrotaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje technologijų olimpiadoje, užėmusią III vietą
   
  Karoliną Pėstininkaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Loleta Aliukevičienė), Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape, užėmusią II vietą
   
  Godą Bankovskaitę,  5 klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), rajoninėje matematikos olimpiadoje, užėmusią I vietą
   
 

Gytį Raškevičių, 12 klasės mokinį (mokytoja Edita Valatkienė), Prienų rajono mokinių meninio skaitymo konkurse, skirtame K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti "Privalom iš savęs kažką išmesti, kad Donelaitis tilptų širdyje (Justinas Marcinkevičius)", užėmusį I vietą

 

Audronę Žilionytę, 11 klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), Prienų rajono mokinių meninio skaitymo konkurse, skirtame K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti "Privalom iš savęs kažką išmesti, kad Donelaitis tilptų širdyje (Justinas Marcinkevičius)", užėmusią III vietą

 

Karoliną Klimavičiūtę, 11 klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), Prienų rajono mokinių meninio skaitymo konkurse, skirtame K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti "Privalom iš savęs kažką išmesti, kad Donelaitis tilptų širdyje (Justinas Marcinkevičius)", užėmusią III vietą

 

Justiną Vindziulytę, 11 klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), Prienų rajono mokinių meninio skaitymo konkurse, skirtame K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti "Privalom iš savęs kažką išmesti, kad Donelaitis tilptų širdyje (Justinas Marcinkevičius)", užėmusią III vietą

   
  Emiliją Gervickaitę,  4 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoninėje meninių dirbinių parodoje-konkurse „Žiemos improvizacija. Sniego žmogus”, tapusią nugalėtoja
  Karoliną Mykolaitytę,  4 klasės mokinę (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoninėje meninių dirbinių parodoje-konkurse „Žiemos improvizacija. Sniego žmogus”, tapusią nugalėtoja
   
  Luką Jurkonį,   11 klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusį III vietą
  Kristiną Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusią III vietą
   
  Deimilę Diškevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytoja Dalia Bartkienė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią III vietą
  Sandrą Cvilikaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią III vietą
  Liną Bisikirską,  9 klasės mokinį (mokytoja Virginija Seniauskaitė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusį II vietą
   
  Liną Bisikirską,  9 klasės mokinį (mokytoja Dalia Bartkienė), rajoninėje chemijos olimpiadoje, užėmusį III vietą
   
 

2012-2013 m. m.

   
 

Žygimantą Ramanciušką, 5 klasės mokinį (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame dailės konkurse "Terra phantasia", užėmusį III vietą

 

Eiridą Vasiliauską, 7 klasės mokinį (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame dailės konkurse "Terra phantasia", užėmusį I vietą

 

Rytį Kazlauską, 7 klasės mokinį (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame dailės konkurse "Terra phantasia", užėmusį II vietą

 

Gintarę Našlėnaitę, 11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame dailės konkurse "Terra phantasia", užėmusią III vietą

 

Gintarę Gaurytę, 7 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame dailės konkurse "Terra phantasia", užėmusią II vietą

 

Danguolę Kandrotaitę, 11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame dailės konkurse "Terra phantasia", užėmusią I vietą

   
 

Tomą Pauliukonį, 12 klasės mokinį (mokytoja Ona Andrulevičienė), konkurso "Prienų krašto vyturiai" prizininką

 

Giedrę Morkūnaitę, 11 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), konkurso "Prienų krašto vyturiai" prizininkę

 

Rūtą Augūnaitę, 5 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), konkurso "Prienų krašto vyturiai" prizininkę

 

Agnę Šermukšnytę, 6 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkienė), konkurso "Prienų krašto vyturiai" prizininkę

   
  Deimilę Diškevičiūtę,  9 klasės mokinę (mokytoja Loreta Šernienė), Alytaus tarpmiestinės mažosios rusų kalbos olimpiados „Šag za šagom“, prizininkę
  Vytautą Mitkevičių,  9 klasės mokinį (mokytoja Loreta Šernienė), Alytaus tarpmiestinėje mažojoje rusų kalbos olimpiadoje „Šag za šagom“, užėmusį III vietą
   
  Deimilę Diškevičiūtę,  9 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė), Birštono dekanato mokinių katalikų tikybos olimpiadoje, užėmusią I vietą
  Danguolę Morkūnaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė), Birštono dekanato mokinių katalikų tikybos olimpiadoje, užėmusią II vietą
   
  Danguolę Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoniniame meninių dirbinių konkurse „Žiemos improvizacijos. Žiemos džiazas”, tapusią laureate
  Domininką Radžiukyną,  3 klasės mokinį (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoniniame meninių dirbinių konkurse „Žiemos improvizacijos. Žiemos džiazas”, tapusį laureatu
  Vilmantą Kralikauską,  3 klasės mokinį (mokytoja Dalė Stankevičienė), rajoniniame meninių dirbinių konkurse „Žiemos improvizacijos. Žiemos džiazas”, tapusį laureatu
   
  Karoliną Klimavičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje dailės olimpiadoje, užėmusią II vietą
  Gintarę Našlėnaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), rajoninėje dailės olimpiadoje, užėmusią III vietą
   
  Donatą Balsevičių,  9 klasės mokinį (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Antras kompiuterio gyvenimas", užėmusį II vietą
  Edviną Morkūną,  9 klasės mokinį (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Antras kompiuterio gyvenimas", užėmusį II vietą
  Dovydą Kislių,  9 klasės mokinį (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse "Antras kompiuterio gyvenimas", užėmusį III vietą
   
  Karoliną Pėstininkaitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), rajoniniame Č. Kudabos geografijos konkurse, užėmusią III vietą
   
  Moniką Iešmantaitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), rajoninėje chemijos olimpiadoje, užėmusią II vietą
  Deimilę Diškevičiūtę,  9 klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), rajoninėje chemijos olimpiadoje, užėmusią III vietą
   
  Aistę Šalomskaitę,  6 klasės mokinę (mokytoja Zita Litvinskienė), rajoninėje matematikos olimpiadoje, užėmusią II vietą
   
  Žydrūnę Kisliūtę,  12 klasės mokinę (mokytoja Virginija Seniauskaitė), rajoninėje biologijos olimpiadoje, užėmusią II vietą
   
  Aistę Šalomskaitę,  6 klasės mokinę (mokytoja Edita Valatkinė), rajoniniame meninio skaitymo konkurse, užėmusią III vietą
   
  Moniką Iešmantaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusią II vietą
  Ingą Pauliukonytę,  10 klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusią III vietą
  Rytį Raškevičių,  11 klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), rajoninėje fizikos olimpiadoje, užėmusį III vietą
   
  Žydrūnę Kisliūtę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), regioniniame dailės darbų konkurse "Gipsinė svajonė", užėmusią I vietą
  Agnę Bieliauskaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), regioniniame dailės darbų konkurse "Gipsinė svajonė", užėmusią I vietą
  Kristiną Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), regioniniame dailės darbų konkurse "Gipsinė svajonė", užėmusią III vietą
  Gintarę Našlėnaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), regioniniame dailės darbų konkurse "Gipsinė svajonė", užėmusią III vietą
  Živilę Višniauskaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), regioniniame dailės darbų konkurse "Gipsinė svajonė", užėmusią II vietą
   
  Žydrūnę Kisliūtę,  12 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią I vietą
  Danguolę Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią I vietą
  Karoliną Klimavičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią I vietą
  Viktoriją Švelpaitę,  7 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią II vietą
  Deimilę Diškevičiūtę,  9 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią III vietą
  Karoliną Pėstininkitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią III vietą
  Gintarę Našlėnaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią III vietą
  Kristiną Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Lina Andriukevičienė), Prienų rajono mokyklų dailės darbų konkurse "Rudens spalvos 2012", užėmusią III vietą
   
  Luką Jurkonį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio 3x3 varžybose, užėmusį III vietą
  Rytį Vasiliauską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio 3x3   varžybose, užėmusį III vietą
  Deivydą Kaminską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio 3x3  varžybose, užėmusį III vietą
  Dominyką Marčiulaitį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio 3x3   varžybose, užėmusį III vietą
   
  Donatą Preibį,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
  Aivarą Ajauską,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
  Luką Jurkonį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
  Rytį Vasiliauską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
  Deivydą Kaminską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
  Dominyką Marčiulaitį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio "Gyvenimas" krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
   
  Kristiną Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusią II vietą
  Danguolę Kandrotaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusią II vietą
  Ingą Pauliukonytę,  10 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusią II vietą
  Mildą Brazionytę,  10 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusią II vietą
  Sonatą Vaičiulytę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusią II vietą
  Karoliną Pėstininkaitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusią II vietą
   
  Aistę Šalomskaitę,  6 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Agnę Šermukšnytę,  6 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Karoliną Ligeikaitę,  6 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Akvilę Seniauskaitę,  6 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Miglę Gusaitę,  5 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Joaną Ditkevičiūtę,  5 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Rūtą Augūnaitę,  5 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Laurą Jurkonytę,  6 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
  Liną Jurkonytę,  6 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono savivaldybės kvadrato varžybose, užėmusią V vietą
   
  Paulių Marčiulaitį,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
  Liną Randamanską,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
  Mantą Dimšą,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
  Gytį Cekanavičių,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
  Luką Jurkonį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
  Aivarą Ajauską,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
  Deivydą Kaminską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), rudens futbolo  turnyre "Rūdupio taurė 2012" , užėmusį I vietą
   
  Audronę Žilionytę,  10 klasės mokinę, laimėjusią rinkiminę kovą ir tapusią naująja mokyklos prezidente
   
  Donatą Preibį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
  Dominyką Marčiulaitį,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
  Rytį Vasiliauską,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
  Marių Brazionį,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
  Deivydą Kaminską,  9klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
   
 

archyvas>>