Sveikiname!

 

2011-2012 m. m.

 
Audronę Žilionytę,  9 klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), Prienų rajono informacinių technologijų konkurse "Po pamokų", užėmusią II vietą
Karoliną Klimavičiūtę  9 klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), Prienų rajono informacinių technologijų konkurse "Po pamokų", užėmusią II vietą
 
Aušvydą Kurmanavičių,  8 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
Tadą Jurkonį'  7 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
Audrių Brazionį, 7 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
Artūrą Kaminską, 7 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
Vakarį Vindziulį, 5 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
Eiridą Vasiliauską,  6 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
Arnoldą Labutį,  6 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1998 m. gimusiųjų ir jaunesnių) mažojo futbolo „5 prieš 5” varžybose, užėmusį II vietą
 
Donatą Preibį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
Dominyką Marčiulaitį,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
Rytį Vasiliauską,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
Marių Brazionį,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
Deivydą Kaminską,  9klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Jiezno vaikų globos namų krepšinio „3 prieš 3” varžybose, užėmusį III vietą
 

2010-2011 m. m.

 
Gintarę Našlėnaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 9-10 klasių mokinių Ekonomikos ir verslumo žinių konkurse, užėmusią II vietą
Giedrę Morkūnaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 9-10 klasių mokinių Ekonomikos ir verslumo žinių konkurse, užėmusią II vietą
Kristiną Kandrotaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 9-10 klasių mokinių Ekonomikos ir verslumo žinių konkurse, užėmusią II vietą
 
Tomą Gervicką,  4 klasės mokinį (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusį II vietą
Arną Jankauską,  3 klasės mokinį (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusį II vietą
Vakarį Vindziulį,  4 klasės mokinį (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusį II vietą
Valdą Saikevičių,  4 klasės mokinį (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusį II vietą
Arną Barauską,  4 klasės mokinį (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusį II vietą
 
Agnę Šermukšnytę,  4 klasės mokinę (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusią III vietą
Aistę Šalomskaitę,  4 klasės mokinę (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusią III vietą
Dianą Sebeikaitę,  4 klasės mokinę (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusią III vietą
Karoliną Ligeikaitę,  4 klasės mokinę (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusią III vietą
Miglę Gusaitę,  3 klasės mokinę (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusią III vietą
Rūtą Augūnaitę,  3 klasės mokinę (mokytojos Marija Nakraševičienė ir Rasa Noreikienė), Prienų rajono savivaldybės gimnastikos varžybose, užėmusią III vietą
 
Eigirdą Kebliką,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Martyną Židanavičių,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Ramūną Vaitkevičių,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Tautvydą Švedą,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Arvydą Kurmanavičių,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Rytį Adomaitį,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Augustiną Seniauską,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Liną Randamanską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Donatą Preibį,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
Deivydą Kaminską,  8 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono savivaldybės krepšinio taurės varžybose, užėmusį II vietą
 
Kristiną Kandrotaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
Danguolę Kandrotaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
Ingą Pauliukonytę,  8 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
Mildą Brazionytę,  8 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
Vygailę Ašmantaitę,  8 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
Kotryną Kazlauskaitę,  7 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
Dianą Cekanavičiūtę,  7 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo zoninėse varžybose Alytuje, užėmusią III vietą
 
Liną Randamanską,  10a klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusį II vietą
Simoną Bisikirską,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusį II vietą
Donatą Preibį,  9 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusį II vietą
Agnę Bieliauskaitę,  10a klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusią III vietą
Kristiną Kandrotaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusią III vietą
Audronę Žilionytę,  8 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusią III vietą
Jolitą Smolskaitę,  8 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono mokinių, gimusiųjų 1994 m., krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, užėmusią III vietą
 
Rytį Adomaitį,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusį I vietą
Liną Randamanską,  10a klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusį I vietą
Tomą Randamanską,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusį I vietą
Eigirdą Kebliką,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusį I vietą
Živilę Randamanskaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusią I vietą
Jolitą Smolskaitę,   8 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusią I vietą
Jolantą Smolskaitę,  11 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusią I vietą
Giedrę Morkūnaitę,  9 klasės mokinę (mokytoja Laura Makštutienė), Prienų rajono rudens kroso estafečių varžybose, užėmusią I vietą

2009-2010 m. m.

Karolį Radžiukyną,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, 100 m bėgime, užėmusį I vietą

Arvydą Kurmanavičių,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, 400 m bėgime, užėmusį II vietą

Tomą Randamanską,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, 1000 m bėgime, užėmusį II vietą

Rytį Adomaitį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, šuolio į tolį rungtyje, užėmusį II vietą
Eigirdą Kebliką,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, šuolio į aukštį rungtyje, užėmusį I vietą
Gintarę Lipkevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, 100 m bėgime, užėmusią III vietą
Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose, 400 m bėgime, užėmusią II vietą
Audronę Žilionytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose,  šuolio į tolį rungtyje, užėmusią II vietą
Vygailę Ašmantaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos varžybose,  šuolio į aukštį rungtyje, užėmusią III vietą
Jolitą Smolskaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose,  kamuoliuko metimo rungtyje, užėmusią II vietą
Vygailę Ašmantaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose,  60 m bėgimo rungtyje, užėmusią I vietą

Audronę Žilionytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose,  šuolio į tolį rungtyje, užėmusią I vietą

Vygailę Ašmantaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose,  500 m bėgimo rungtyje, užėmusią III vietą
Vygailę Ašmantaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybose,  šuolio į aukštį rungtyje, užėmusią II vietą
Rytį Adomaitį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono pavasario kroso varžybose, užėmusį III vietą
Tadą Jurkonį,  5 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono pavasario kroso varžybose, užėmusį III vietą
Liną Randamanską,  9a klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono pavasario kroso varžybose, užėmusį II vietą
Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono pavasario kroso varžybose, užėmusį III vietą
Eigirdą Kebliką,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis), Prienų rajono pavasario kroso varžybose, užėmusį III vietą

Ritą Adamonytę, 10 klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse mokinių knygelei rengti 9-12 kl. grupėje, užėmusią I vietą

Silviją Valatkaitę, 10 klasės mokinę (mokytojas Vidas Noreika), rajoniniame informacinių technologijų konkurse mokinių knygelei rengti 9-12 kl. grupėje, pelniusiai nominaciją už poetiškumą 

Godą Raškevičiūtę, 12 klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape 9-12 kl. grupėje užėmusią I vietą 

Ramūną Vaitkevičių, 11 klasės mokinį (mokytoja Zita Litvinskienė), Lietuvos mokinių 59 - osios matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmusį III vietą
Karolį Radžiukyną, 12 klasės mokinį (mokytoja Lina Andriukevičienė), Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape užėmusį III vietą;

 Godą Raškevičiūtę, 12 klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape  užėmusią I vietą 

Jūratę Saikevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape užėmusią III vietą

Jolantą Smolskaitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape užėmusią I vietą

Deimantę Elksnytę,  10 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape užėmusią III vietą
Silviją Valatkaitę,  10 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape užėmusią III vietą
Dovilę Bučiūnaitę,  12 klasės mokinę (mokytoja Dalia Bartkienė), Lietuvos mokinių 43 - osios biologijos olimpiados rajoniniame etape užėmusią III vietą
Žydrūnę Kisliūtę, 9a klasės mokinę (mokytojas Vidas Davičikas), fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmusią I vietą
Karolį Radžiukyną, 12 klasės mokinį (mokytoja Ona Andrulevičienė), jaunųjų filologų konkurso rajoninio etapo nugalėtoją

Godą Raškevičiūtę, 12 klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmusią II vietą

Karolį Radžiukyną, 12 klasės mokinį (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmusį I vietą

Žydrūnę Kisliūtę, 9a klasės mokinę (mokytoja Ona Andrulevičienė), lietuvių kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmusią II vietą
Ramūną Vaitkevičių, 11 klasės mokinį (mokytojas Vidas Davičikas), fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmusį I vietą
Jūratę Saikevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytoja Janė Koskienė), rusų kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmusią III vietą
Eriką Novikovą,  4 klasės mokinį (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusį II vietą
Arnoldą Labutį,  4 klasės mokinį (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusį II vietą
Martyną Duboviką,  4 klasės mokinį (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusį II vietą
Eiridą Vasiliauską,  4 klasės mokinį (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusį II vietą
Vakarį Vindziulį,  3 klasės mokinį (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusį II vietą
Arną Barauską,  3 klasės mokinį (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusį II vietą
Emą Vasiliauskaitę,  3 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusią III vietą
Aistę Šalomskaitę,  3 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusią III vietą
Dianą Sebeikaitę,  3 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusią III vietą
Karoliną Ligeikaitę,  3 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusią III vietą
Irmą Ramančiuckaitę,  2 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusią III vietą
Rūtą Augūnaitę,  2 klasės mokinę (mokytoja Marija Nakraševičienė) (4 klasių ir žemesnių) gimnastikos varžybose, laimėjusią III vietą

Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusią I vietą

Gintarę Lipkevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusią I vietą
Agnę Bagušinskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusią I vietą
Jolantą Smolskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusią I vietą

Rytį Adomaitį,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusį II vietą

Liną Randamanską,  9a klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusį II vietą
Augustiną Seniauską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusį II vietą
Arvydą Kurmanavičių,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1993 m. gimusiųjų ir jaunesnių) krepšinio „3 prieš 3“ varžybose užėmusį II vietą
Eigirdą Kebliką,  11 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusį II vietą
Egidijų Randamanską,  12 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusį II vietą
Deividą Adomaitį,  12 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusį II vietą
Rytį Adomaitį,  10 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusį II vietą
Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusią II vietą

Sonatą Genytę,  12 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusią II vietą

Rasą Parajackaitę,  9b klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusią II vietą
Giedrę Morkūnaitę,  8 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Prienų rajono mokinių rudes kroso estafečių varžybose  užėmusią II vietą
Vygailę Ašmantaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Audronę Žilionytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Jolitą Smolskaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Kristiną Kandrotaitę,  8 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Danguolę Kandrotaitę,  8 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Giedrę Morkūnaitę,  8 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Airą Genytę,  8 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Ingą Pauliukonytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Rustę Švedaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) zoninėse mergaičių futbolo „5 prieš 5“ varžybose  Alytuje, užėmusią IV vietą
Vygailę Ašmantaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) rajoniniame futboliuko „3 prieš 3“ turnyre, užėmusią III vietą
Jolitą Smolskaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Marijus Makštutis) rajoniniame futboliuko „3 prieš 3“ turnyre, užėmusią III vietą
Dominyką Marčiulaitį,  7 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) rajoniniame futboliuko „3 prieš 3“ turnyre, užėmusį III vietą
Luką Jurkonį,  7 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) rajoniniame futboliuko „3 prieš 3“ turnyre, užėmusį III vietą
Deivydą Kaminską,  7 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) rajoniniame futboliuko „3 prieš 3“ turnyre, užėmusį III vietą
Eigirdą Kebliką,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Tautvydą Švedą,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Tomą Rukevičių,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Martyną Židanavičių,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Leoną Minkauską,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Kęstutį Filipavičių,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Vaidą Stankevičių,  12 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Ramūną Vaitkevičių,  11 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Augustiną Seniauską,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Arvydą Kurmanavičių,  10 klasės mokinį (mokytojas Marijus Makštutis) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio vaikinų varžybose  užėmusį I vietą
Jolitą Smolskaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Audronę Žilionytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Rustę Švedaitę,  7 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Justiną Vindziulytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Ingą Pauliukonytę,  7 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Kristiną Kandrotaitę,  8 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Jolantą Smolskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Ritą Adamonytę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Gintarę Lipkevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Jolantą Rinkevičiūtę,  11 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Agnę Markauskaitę,  11 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Dovilę Mikalauskaitę,  11 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Astą Stanionytę,  11 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Rasą Černeckaitę,  11 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Jūratę Saikevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytojas Mažvydas Žiūra) Prienų rajono „Gyvenimo taurės“  krepšinio merginų varžybose  užėmusią II vietą
Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) zoninėse krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, Kazlų Rūdoje, užėmusią I vietą
Jolantą Smolskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) zoninėse krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, Kazlų Rūdoje, užėmusią I vietą
Gintarę Lipkevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) zoninėse krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, Kazlų Rūdoje, užėmusią I vietą
Ritą Adamonytę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) zoninėse krepšinio „3 prieš 3“ varžybose, Kazlų Rūdoje, užėmusią I vietą
Živilę Randamanskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ merginų varžybose, užėmusią I vietą
Jolantą Smolskaitę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ merginų varžybose, užėmusią I vietą
Gintarę Lipkevičiūtę,  10 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ merginų varžybose, užėmusią I vietą
Jolitą Smolskaitę,  8 klasės mokinę (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ merginų varžybose, užėmusią I vietą
Martyną Židanavičių,  11 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ vaikinų varžybose, užėmusį II vietą
Eigirdą Kebliką,  11 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ vaikinų varžybose, užėmusį II vietą
Arvydą Kurmanavičių,  10 klasės mokinį (mokytojai Marijus Makštutis ir Mažvydas Žiūra) Kovo 11 - osios futboliuko  „Vėjo taurė“ vaikinų varžybose, užėmusį II vietą
Deimilę Diškevičiūtę, 5 klasės mokinę (mokytoja Birutė Mitkevičienė), lietuvių kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmusią I vietą